Dekoratīvā ķieģeļu apdare loksnēs uz armatēšanas sieta.

Dekoratīvā ķieģeļu apdare loksnēs uz armatēšanas sieta.

Dekoratīvā ķieģeļu apdare loksnēs uz armatēšanas sieta

Pārklājums ir izveidots pamatojoties uz dabīgām marmora skaidām un akrila ūdens dispersijām, tam ir krāsu stabilitāte, izturība un augsta veiktspēja. Dekoratīvās apdares atšķirīgā iezīme ir tā, ka, lai strādātu ar to, nav nepieciešamas profesionālas zināšanas un instrumenti. Šis pārklājums ievērojami samazina darbaspēka un apdares darbu izmaksas, vienlaikus ļaujot iegūt izcilu estētisku izskatu!

Fasādei

Dekoratīvā apdare ir lielisks fasādes risinājums. Pārklājumam ir vairākas neapstrīdamas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem, proti: lieliska krāsu stabilitāte ar augstu tvaiku caurlaidību (no 0,13 līdz 0,36 (m2 * h * Pa), ilgmūžība (kalpošanas laiks līdz 60 gadiem), zemas materiāla, uzturēšanas un darbaspēka izmaksas, uzstādīšanas vienkāršība un plašs krāsu klāsts!


Interjeram

Nepieciešams atjaunot interjeru? Dekoratīvā apdare tam ir lieliski piemērota. Dzīvojamās telpas, biroji, gaiteņi, virtuves, balkoni, lodžijas utt. Dekoratīvo apdari ir vieglāk pielīmēt nekā tapetes, to var mazgāt, tā nebaidās no izgarojumiem, skrāpējumiem, ultravioletā starojuma un augstām temperatūrām. Kompozīcijā ietilpst tikai videi draudzīgi materiāli, piemēram: akrila un dabīgā marmora skaidas.

Montāžas virsmas

Sastāvs